365-360 - Virtuální prohlídky s nástavbou

O nás

Jsme fandové do virtuální reality. Jsme fandové skutečné reality. Jsme přesvědčeni, že je spousta míst, které stojí za to ukázat i ostatním. Snažíme se ve spolupráci s GOOGLE jako největším doručovatelem vizualizace zemského povrchu nabídnout pohled do míst, která stojí za to vidět. Primárně se zaměřujeme na virtuální prohlídky v mapách Google Street View, ale umíme je i nezávisle na mapách.

V této aktivitě setrváváme již pátý rok a naše prohlídky zaznamenaly již 5 milionů zobrazení. Na svou práci jsme hrdí. Mezi naše komerční zákazníky patří například město Dubí, Centrum Pivovar Děčín, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Tereziny lázně, AMIBEAUTY, Fitness Wellness Fontána, T-CLUB, Golf Resort Ústí nad Labem, autosalóny Kia, Peugeot, Renault a Škoda, hotely, penziony, obchody a další poskytovatelé služeb.

 

Zdeněk Sedmák

manažer projektu a obchodní zástupce

Zaujaly Vás naše služby a máte o ně zájem, nebo jen dotaz? Zajišťuji obchodní, marketingové a realizační aktivity.

 

Daniel Sedmák

programátor

Máte zájem o technickou konzultaci k nadstavbě nebo pomoc s editací obsahu? Zajišťuji technickou podporu.

 
 
 

Certifikace Dobrý fotograf Google Street View nás opravňuje vytvářet a publikovat obrazový obsah do Google Maps (Google Mapy) a zaručuje, že publikovaný obsah splňuje veškeré nároky společnosti Google Inc. na kvalitu.